Bina Otomasyonu >

Honeyhome tarafından uygulanan  BMS (Bina yönetim sistemi) sistemler, insanların daha iyi ısıtılan, daha iyi havalandırılan binalarda yasamalarını, çalışmalarını sağlarken bina yöneticileri, HVAC, yangın algılama ve alarm, hırsız alarmı, kartlı geçiş kapalı devre televizyon gibi tüm sistemleri tek merkezden kontrol edebilme, tüm raporları düzenli olarak tek merkezden alabilme şansına kavuşuyorlar.

Honeyhome sistemlerinin bir başka özelliği de kullanıcı dostu yapıları sayesinde eğitim ve operasyon maliyetlerinde önemli düşüşler sağlaması. Honeywell tarafindan geliştirilen özel yazılımlar ve kullanıcı ara yüzleriyle Windows ortamında çalıştırılan Honeywell bina kontrol sistemleri, kullanıcılara sistemi yönetme ve konfigürasyon değiştirme konusunda büyük avantajlar sunarken, kurulan sistemler istenen sayıda terminalden izlenerek raporlama yapabiliyor.

Honeyhome, operasyon maliyetlerinde sağladığı bu düşüş yanında, ısıtma, havalandırma ve aydınlatma konularında önemli enerji tasarrufu sağlayarak bina sahipleri ve bina yöneticilerine ideal çözümler sunuyor.

Isıtma, Soğutma Otomasyonu

Konfor şartları, klima şartlarının filtrelediği ve ön şartlanmayı gerçekleştirdiği taze havanın fancoil soğutması veya yerden ısıtma sistemiyle istenen sıcaklığa getirilmesi sonucunda sağlanır.

HVAC (Heating, Vantilating, Air Conditioning) olarak adlandır

Aydınlatma Otomasyonu

Aydınlatmanın binalardaki elektrik enerjisi tüketimi içerisinde oranı oldukça fazladır. Enerjinin verimli kullanılması gereken günümüzde, tüm diğer tüketim kalemlerin de olduğu gibi aydınlatmadan da minimum enerji tüketimi ile maksimum ver

Sistem Monitoring

Bina yönetim sistemi (BMS), Bina kompleksinde değişik alanlara dağılmış bulunan mekanik-elektrik sistemlerin/tesisatların merkezden kontrolü, denetimi ve gözlemlenmesini sağlar.  Tüm sisteme ait bilgilerin depolanmasına ve bu bilgilerin daha sonra işlenmesine, t

Yangın Sistemleri

Binalardaki yangın tehlikesini, kurulan yangın dedektörleri vasıtası ile algılayan elektronik ihbar ve alarm sistemleri kurar. HVAC sistemi birlikte çalışması sağlanır.

Hatta access , cctv , otomasyon ve yangın sistemlerini bile haberleştirip tam bir senaryoyu ayn

Kamera Sistemleri

Kamera sistemlerinde son yıllarda meydana gelen gelişmeler, kayıt ve izleme  sistemlerinde ulaşılan üstün performans neticesinde site, bina güvenliğinde kamera sistemlerinin kullanımı önemli bir yer edinmektedir.

CCTV kamera sistemlerinin tercih edilme ned

Enerji Paylaşım, Faturalandırma

Honeyhome’un hizmetleri arasında ölçüm cihazlarının kurulumu, tüketim verilerinin toplanması ve sistem sahipleri için faturalama servisi de yer almaktadır. Buradaki amaç işletme giderlerini  azaltırken, kullanıcıların zamandan